Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
dziś wygasa13 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 136312

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • użytkowanie sprzętu biurowego
  • praca siedząca przed komputerem z monitorem ekranowym
  • budynek Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie odpowiedniej szerokości ciągów komunikacyjnych, odpowiedniej szerokości drzwi, braku progów na ciągach komunikacyjnych i do pomieszczeń biurowych, wyłożenie na ciągach komunikacyjnych wykładziny antypoślizgowej, dostosowanie toalet, platformy przyschodowe zamontowane są przy schodach wewnętrznych prowadzących z holu głównego na korytarze parteru
  • budynek może stwarzać problemy dla osób niepełnosprawnych ruchowo, ze względu na korytarze dzielone drzwiami z samozamykaczami

Zakres zadań

  • współpracuje z innymi komórkami organizacyjnymi Ministerstwa oraz Podlaskim Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku, w zakresie rozwoju systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD), w tym możliwości rozszerzenia wykorzystania tego systemu;
  • administruje EZD w zakresie funkcjonalnym;
  • prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie użytkowania oraz obsługi systemu EZD, opracowuje odpowiednie materiały instruktażowe, pomoce szkoleniowe oraz zapewnia doradztwo dla użytkowników EZD;
  • testuje nowe wersje i funkcjonalności systemu EZD we współpracy z koordynatorami EZD w komórkach organizacyjnych Ministerstwa, w celu efektywnego wykorzystania możliwości systemu oraz inicjuje i bierze udział w kontrolach z zakresu wykorzystania systemu, w celu zapewnienia prawidłowej realizacji spraw w EZD przez pracowników Ministerstwa.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Rok stażu pracy w administracji publicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej poziom A1)
  • Znajomość funkcjonowania systemu EZD
  • Znajomość zasad funcjonowania administracji publicznej oraz urzędów centralnych
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego
  • Umiejętność analitycznego myślenia