Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2077 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 31801

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- praca przy komputerze,
- krajowe i zagraniczne wyjazdy służbowe,
- zagrożenie naciskami grup przestępczych,
- zagrożenie korupcją.
Pracownikom oferujemy:
trzynaste wynagrodzenie, pakiet szkoleń, refundacje nauki języków obcych i studiów podyplomowych, dofinansowanie do karty Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, ruchomy czas pracy.

Zakres zadań

  • Bieżące monitorowanie i nadzorowanie zakresu i czasu obowiązywania umów zawartych z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi na potrzeby Departamentu Pomocy Socjalnej, ze szczególnym uwzględnieniem usługi polegającej na prowadzeniu Filtra Epidemiologicznego w ośrodku w Białej Podlaskiej
  • Przygotowywanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego oraz udział w pracach związanych z przygotowywaniem postępowania
  • Współudział w przygotowywaniu i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych
  • Współpraca z organizacjami pozarządowymi w zakresie udzielania pomocy cudzoziemcom o szczególnych potrzebach
  • Bieżąca współpraca z pracownikami ośrodków w zakresie zapewnienia wsparcia cudzoziemcom o szczególnych potrzebach

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej
  • Znajomość przepisów postępowania administracyjnego
  • Znajomość ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium RP
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1)
  • znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym (B1)