Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2059 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 33680

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Nietypowe godziny pracy (w tym dyżury). Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe. Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek przy ul. Nowogrodzkiej 1/3/5 jest dostępny i dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych i posiada: wejście do budynku na poziomie chodnika zewnętrznego, wejście do obiektu odbywa się bez żadnych barier; automatyczne drzwi wejściowe do obiektu ułatwiające dostęp osobom niepełnosprawnym, które oznaczono kontrastowymi wzorami ułatwiającymi rozpoznanie ich przez osoby słabowidzące; na korytarzach posadzkę z wyraźnym, kontrastowym wzorem ułatwiającym rozpoznanie ciągów komunikacyjnych oraz okładzinę schodów z ryflowaniem każdego stopnia schodowego; oznakowanie budynku w sposób ułatwiający jego użytkowanie przez osoby słabowidzące oraz numerację pokoi dostosowaną dla potrzeb osób słabowidzących; odpowiednią szerokość ciągów komunikacyjnych umożliwiającą poruszanie się osobom na wózku inwalidzkim, a także drzwi wewnętrzne o odpowiedniej szerokości; dwie windy, które są w pełni dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone m. in. w: szerokie wejścia, głosowy system powiadamiający o aktualnym przystanku, oznakowanie umożliwiające użytkowanie przez osoby niewidome i słabowidzące oraz jedną platformę transportową, która umożliwia wjazd osobie na wózku inwalidzkim; łazienki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • ­zapewnienie obsługi organizacyjnej spotkań, w tym zapewnianie we współpracy z komórkami organizacyjnymi Ministerstwa, m.in. materiałów merytorycznych, programów spotkań,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie spraw organizacyjnych związanych z obsługą wizyt, spotkań, w tym bieżąca współpraca w tym zakresie z przedstawicielami zapraszającego,
  • sprawowanie pieczy nad obiegiem zaproszeń kierowanych do Ministerstwa, zapewnienie ich właściwej dystrybucji zgodnie z dekretacją dotyczącą sposobu realizacji,
  • prowadzenie spraw finansowych na poziomie Biura Ministra, w tym opracowywanie projektu planu finansowego Biura, monitorowanie wydatków związanych z realizacją zadań Biura Ministra, gromadzenie dokumentacji wydatków,
  • opracowywanie materiałów dotyczących kontroli zarządczej oraz materiałów związanych z analizą ryzyka na poziomie Biura Ministra,
  • opracowywanie planu wydawniczego Biura oraz współpraca z Zakładem Wydawniczo-Poligraficznym MRPiPS w zakresie realizacji tego planu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w jednostkach sektora finansów publicznych
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania administracji rządowej oraz Ministerstwa
  • Umiejętność organizowania konferencji i spotkań
  • Znajomość protokołu dyplomatycznego
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność współpracy
  • Rzetelność
  • Skuteczna komunikacja w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi komputera: MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe