Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1926 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 41129

Warunki pracy

- stanowisko pracy zlokalizowane w pokoju biurowym
- podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie

Oferujemy:
- Ruchomy system czasu pracy (rozpoczynanie pracy w godz. 7.00-9.00)
- Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
- Wypłaty z funduszu nagród – uzależnione od wyników pracy
- Możliwość wyjścia z pracy w celu załatwienia spraw prywatnych (za odpracowaniem)
- Dogodną lokalizację (dojazd liniami tramwajowymi i autobusowymi)
- Dodatek za wysługę lat od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od stażu pracy (powyżej 5 lat stażu pracy)
- Pakiet socjalny (dopłaty do wypoczynku pracownika, dopłaty do zorganizowanego wypoczynku dziecka pracownika)
- Możliwość wykupienia w preferencyjnej cenie polisy na życie

Zakres zadań

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników.
  • Wyjaśnianie okoliczności zaistniałych wypadków przy pracy, w drodze do pracy i w drodze z pracy oraz sporządzanie dokumentacji dotyczącej wypadków.
  • Przeprowadzanie kontroli dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach i szkodliwych warunkach zawodowych występujących w zakładzie pracy.
  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy raz w roku okresowej analizy stanu BHP.
  • Dokumentowanie i ocena ryzyka zawodowego związanego z wykonywanymi czynnościami oraz informowanie pracowników o ryzyku zawodowym oraz o zasadach ochrony przed zagrożeniami.
  • Doradztwo i opiniowanie w zakresie obowiązujących zasad i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Sporządzanie sprawozdawczości statystycznej w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Prowadzenie rejestrów, przechowywanie dokumentacji, dotyczącej wypadków przy pracy, wypadków w drodze do pracy i z pracy, podejrzeń i zachorowań na choroby zawodowe.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe wyższe o kierunku lub specjalności z zakresu BHP lub wyższe i studia podyplomowe z zakresu BHP

doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w służbie BHP
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office.
  • Znajomość ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.
  • Znajomość ustawy Kodeks pracy.
  • Znajomość rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Znajomość ustawy z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2009 r. w sprawie chorób zawodowych.
  • Znajomość rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.
  • Znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 1 sierpnia 2002 r. w sprawie sposobu dokumentowania chorób zawodowych i skutków tych chorób.
  • Znajomość rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków innych obiektów budowlanych i terenów.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe