Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1897 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 42993

Warunki pracy

praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie;
budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami;
praca w pokoju, który jest klimatyzowany;
narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy;
praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.

Zakres zadań

  • administrowanie systemami informatycznymi;
  • administrowanie oraz utrzymywanie platformy systemowej oraz aplikacyjnej;
  • projektowanie i wdrażanie pomocniczych aplikacji dla pracowników Urzędu;
  • zapewnianie użytkownikom wsparcia informatycznego i technicznego;
  • analizowanie problematyki związanej ze stosowaniem w Urzędzie podpisu elektronicznego i rozwiązywanie występujących problemów w tym zakresie;
  • analizowanie funkcjonalności i struktury oprogramowania używanego w Urzędzie;
  • uczestnictwo w opiniowaniu projektów normatywnych aktów prawnych i pracach związanych z opracowywaniem procedur i regulaminów z zakresu informatyki oraz w projektowaniu procesów w Urzędzie;
  • utrzymywanie systemów wykonanych w oparciu o przeglądarkę internetową.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania bazami danych lub aplikacjami webowymi;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • wiedza z zakresu: budowania oraz funkcjonowania systemów informatycznych, sieci komputerowych, tworzenia oprogramowania, bezpieczeństwa systemów informatycznych, podpisu elektronicznego;
  • znajomość języka SQL, HTML, CSS;
  • znajomość zagadnień: projektowania i funkcjonowania portali internetowych, obsługi systemów klasy CMS oraz analizy ruchu w serwisach internetowych;
  • znajomość typowych aplikacji biurowych (np. Microsoft);
  • posiadanie kompetencji w zakresie: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne, orientacja na klienta/interesanta;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe