Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1527 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 60774

Warunki pracy

MNiSW zapewnia swoim pracownikom:
- stabilną i ciekawą pracę;
- umowę o pracę;
- regularnie wypłacane wynagrodzenie;
- dodatek stażowy;
- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastkę”, nagrody jubileuszowe;
- nagrody – w zależności od wyników pracy;
- możliwość rozwoju zawodowego (studia, szkolenia);
- wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
- pakiet socjalny;
- korzystną ofertę dodatkowej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie;
- elastyczny system czasu pracy;
- kartę Multisport.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: zagrożenie korupcją, permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach, konieczność przemieszczania się po wszystkich kondygnacjach budynku, miejscach trudno dostępnych, w tym w piwnicy, stychu dachu.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, możliwość poruszania się po budynku: windy i drzwi odpowiedniej szerokości, toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, miejsce parkingowe dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, możliwość technicznego dostosowania stanowiska pracy (pokój, meble biurowe) do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

Zakres zadań

  • Uczestniczy w planowaniu i realizacji inwestycji i remontów budynku będącego siedzibą Ministerstwa, w tym przygotowuje właściwe wnioski o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia oraz wnioski o dokonanie zakupu, a także pozostałą dokumentację związaną z rozliczaniem materiałowo-finansowym wykonanych prac.
  • Przygotowuje procedury wyłonienia dostawców mediów: energii, CO, gazu oraz nadzoruje realizację przedmiotowych umów i zapewnia ciągłość dostaw.
  • Opiniuje projekty dokumentów rządowych i przygotowuje projekty odpowiedzi na pisma o problematyce związanej z zakresem zadań realizowanych przez Wydział.
  • Przygotowuje projekt planu postępowań o udzielenie zamówień publicznych oraz projekt planu zakupów w zakresie zadań Wydziału.
  • Realizuje zadania związane z użytkowaniem przez pracowników ministerstwa telefonów stacjonarnych wraz z konserwacją instalacji sieci telefonicznej w celu zapewnienia sprawnej łączności.
  • Zapewnia efektywne działanie i eksploatację urządzeń kserograficznych, klimatyzatorów oraz ekspresów do kawy w Ministerstwie, w tym zaopatruje w materiały eksploatacyjne, zleca i nadzoruje przeprowadzanie przeglądów, serwisów okresowych i konserwacji, napraw oraz przygotowuje wnioski o wymianę wyeksploatowanych urządzeń zgodnie z procedurami udzielania zamówień publicznych. Analizuje dane związane z eksploatacją i gromadzi niezbędną dokumentację.
  • Planuje, przygotowuje i przeprowadza procedurę udzielenia zamówienia na usługi i dostawy związane z zaopatrzeniem Ministerstwa w systemy do filtrowania wody i wodę w saturatorach oraz maty wejściowe, a także nadzoruje realizację tych umów.
  • Wspiera obsługę urządzeń nagłośnieniowych na czas nieobecności właściwych pracowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi administracyjno-technicznej
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości
  • rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie zamówień publicznych
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w realizacji zadań związanych z administrowaniem nieruchomościami