Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1249 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 71444

Warunki pracy

Warunki pracy:

- praca biurowa w siedzibie urzędu

- użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner)

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

- wejście do budynku NDAP jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością - brak progów utrudniających poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową

- brak windy

- stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze budynku

- pomieszczenie sanitarne dostosowane do potrzeb osób z niepełnoprawnością znajduje się na parterze budynku, co powoduje konieczność pokonywania schodów oraz otwierania drzwi z samozamykaczami

- stanowisko pracy jest wyposażone w monitor ekranowy - czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem.

Zakres zadań

  • Realizacja projektów współfinansowanych ze środków europejskich prowadzonych przez Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych i nadzór nad realizacją projektów
  • Sporządzanie wniosków o dofinansowanie oraz procedowanie zawarcia umowy o dofinansowanie w zakresie NDAP
  • Zarządzanie harmonogramem projektów – bieżące rozliczanie oraz monitorowanie poziomu realizacji projektu oraz współpraca z BDG w zakresie właściwego planowania i rozliczania projektu
  • Przygotowanie dokumentacji przetargowej i dokumentacji projektowej związanej z realizowanym projektem dla obiektów archiwów w celu merytorycznego rozliczenia przyznanego dofinansowania. Sporządzanie zestawień, informacji, notatek dot. realizacji projektu, na potrzeby kierownictwa NDAP
  • Współpraca z instytucjami: Pośredniczącą, Wdrażającą i Zarządzającą w celu monitorowania postępu realizacji projektu
  • Udział w pracach komisji przetargowych dot. zamówień publicznych udzielanych w ramach projektu w celu wyłonienia wykonawców poszczególnych zadań realizowanych w ramach projektu
  • Przygotowanie umów z kontrahentami oraz monitorowanie ich realizacji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia w obsłudze projektów współfinansowanych ze środków UE.
  • Przeszkolenie w zakresie realizacji projektów unijnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1
  • Znajomość przepisów i wytycznych dla realizacji właściwego Programu Operacyjnego
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej - podstawy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, terminowość i dokładność
  • Znajomość podstaw w zakresie procesu budowlanego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie Programu Infrastruktura i Środowisko
  • znajomość przepisów o naruszenie dyscypliny finansów publicznych
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym B2