Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Komenda Główna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1089 dni temu
Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 77566

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • nietypowe godziny pracy,

  • zagrożenie korupcją.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,

  • wymuszona pozycja ciała,

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,

  • brak windy osobowej w budynku, brak podjazdu dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Bierze udział w administrowaniu centralnymi systemami informatycznymi w szczególności Systemem Finansowo – Księgowym (FK), Systemem Wspomagania Obsługi Policji (SWOP), Systemem Narzędzi Psychologicznych SYNAPS
  • Bierze udział w analizowaniu i rozwiązuje złożone, ważniejsze i nietypowe problemy użytkowników systemów informatycznych Policji, w szczególności w zakresie Systemu Wspomagania Dowodzenia
  • Współpracuje ze specjalistami z dziedziny IT - pracownikami działów IT wybranych instytucji Państwowych w ramach realizacji zawartych porozumień
  • Współpracuje ze specjalistami z dziedziny IT - pracownikami firm zewnętrznych w ramach realizacji zawartych umów
  • Definiuje wymagania oraz specyfikację istotnych warunków zamówienia w zakresie właściwości Wydziału
  • Bierze udział w analizach, opracowywaniu założeń oraz pracach wdrożeniowych w zakresie budowy i wdrożenia nowych oraz modernizacji istniejących systemów informatycznych
  • Opracowuje procedury eksploatacyjne systemów informatycznych w szczególności w zakresie Systemu Wspomagania Dowodzenia
  • Uczestniczy w pracach zespołów, komisji przetargowych realizowanych przez Biuro Łączności i Informatyki KGP przedsięwzięć teleinformatycznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne albo szkoła wyższa bez określonego profilu i studia podyplomowe kierunkowe w jednym z w/w kierunków
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 3 lat w administracji systemów informatycznych
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • Umiejętność koordynowania działań
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Zdolności analityczne i prognozowania
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Operatywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne w tym nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Szkolenia specjalistyczne z zakresu administracji systemami operacyjnymi, bazami danych i serwerami aplikacyjnymi
  • Przeszkolenie z ochrony informacji niejawnych
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się