Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk budowlany

von Caprivi GmbH

Germany

31 dni temu

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10-ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!

Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Germany

2.400.- € brutto plus 1.280 € netto diety

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem elektryka lub w pokrewnym zawodzie 2.400 € brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1.280 €netto miesięcznie
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • organizacja przejazdów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
  • praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,
  • instalacje elektryczne paneli słonecznych,
  • doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,
  • przegląd, naprawa, konserwacja,
  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, jak i znajomość programów w systemie SPS – mile widziane, ale niekonieczne,
  • własny samochód – mile widziany, ale niekonieczny,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku niemieckim.
Wspieramy naszych klientów, dostraczając wykwalfikowanych pracowników dla branży budowlanej.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy trafnym wyborem dla przyszłej, długotrwałej kariery.

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Praca Monter Instalacji Elektrycznych