Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor okien / stolarz budowlany

Klient portalu Praca.pl

Niemcy, Lipsk

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2359356, z dnia 2019-03-29

Chcesz zmienić Twoją sytuację zawodową i nie wiesz jak? Chcesz rozpocząć nowy etap życia w Europie, ale nie za daleko od rodziny? Pozostań blisko Polski i korzystaj z przywilejów etatowego pracownika w Niemczech.

Stała praca w pobliżu Lipska/Niemcy

Średniej wielkości przedsiębiorstwo z okolic Lipska poszukuje pracowników od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy / Lipsk

Opis stanowiska

W nowoczesnej i zautomatyzowanej firmie produkującej okna czekają na Ciebie następujące zadania:

  • Produkcja okien i drzwi na miarę według rysunków, obsługa niezbędnych narzędzi i maszyn
  • Odpowiedzialność za zachowanie zgodności z normami jakości, np. w zakresie wymiarów, konstrukcji i wykonania
  • Montaż okuć okiennych i różnego rodzaju wyposażenia dodatkowego
  • Prace szklarskie i komisjonowanie związane z zamówieniami
  • Modernizacja i uruchomienie rolet

Wymagania

  • Ukończone wykształcenie zawodowe lub kilkuletnie praktyczne doświadczenie jako konstruktor okien, mechanik budowlany lub produkcyjny, stolarz (budowlany), szklarz lub wiedza w dziedzinie konstrukcji okien lub montażu elementów budowlanych
  • Doświadczenie w zakresie elementów okien
  • Dobra wiedza techniczna i umiejętności budowlane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (w idealnym przypadku)
  • Gotowość do pracy przy użyciu nowoczesnych systemów technicznych
  • Znajomość języka niemieckiego - co najmniej poziom B1, lepiej B2
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stałą pracę podlegająca składkom na ubezpieczenie społeczne i umowę na czas nieokreślony (40 godzin tygodniowo w systemie jednozmianowym, możliwość nadgodzin)
  • Wynagrodzenie 1.500 EUR netto/miesiąc (plus państwowe świadczenia socjalne) do negocjacji po sześciomiesięcznym okresie próbnym
  • Miejsce pracy w pobliżu Lipska
  • Wsparcie przy przeprowadzce do Niemiec i w poszukiwaniu mieszkania w pobliżu firmy, w zapoznaniu się z firmą i pracą.

W ten sposób korzystasz z tych samych praw co niemieccy pracownicy:

  • Wypłata powyżej minimalnej płacy w Niemczech
  • Inne możliwe dodatki netto (po 6-miesięcznym okresie próbnym)
  • Świadczenia wychowawcze (1. i 2. dziecko: 194 euro na dziecko, 3. dziecko: 200 euro od 4. dziecka: 225 euro/miesiąc
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (ew. ubezpieczenie rodzinne)
  • Prawo do niemieckiej emerytury
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Stolarz

Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...
Stolarz Praca Stolarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (54)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2220)
Radom (177)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (71)