Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Monter szafek w hamburgu

DWZ-Einrichtungs-und-Montage.Gmbh
Niemcy, Hamburg
praca stacjonarna
6999 dni temu

Ogłoszenie numer: 9792, z dnia 2005-04-18

DWZ-Einrichtungs-und-Montage- jest firma niemiecka montazowa wykonujaca rozne prace halturnicze na zlecenie innych firm.

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Opis stanowiska

Monterow. potrzeba jest 8 osob do Pracy w Niemczech w Hamburgu. Osoba musi posiadac umiejetnosci monterskie polegajace na umiejetnosci szybkiego montowania roznych rzeczy co wczesniej zostanie zademonstrowane. Praca jest ciezka i meczaca wiec potrzeba jest osob wytrzymalych i mlodych. Osoby musza rozpakowywac towar z tirow ktore go dostarczyly, przeniesc w odpowiednie miejsce, rozpakowac, zlozyc, posprzatac itd.

Wymagania

Potrzebne sa osoby precyzyjne, szybkie umiejace powtarzac wczesniej zaobserwowana czynnosc. Praca nie jest stala i zalezna jest od wynikow. Prosimy wysylac CV z listem motywacyjnym na adres e-mail

Oferujemy

Firma oferuje po przyjezdzie osoby hotel lub motel na czas pracy, obiad oraz stawke godzinna w wysokosci 9 Euro /h. niezaleznie od rodzaju pracy. Praca 9-13 godz dziennie. 2 Przerwy -razem 1 godz. Przewodziane sa rowiez dodatki w zaleznosci od osiagniec i szybkosci pracy.