Pomocnik budowlany

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Niemcy, Ahaus

7 dni temu

Fair Personal skupia się głównie na człowieku. Jako certyfikowana firma zajmująca się obsługa personelu, polegamy na uczciwości, jakości i zrównoważonym rozwoju.

 Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ahaus
Nr ref.: pom-bud/N/2019
Obowiązki:
  • Pomoc przy układaniu rur, kopaniu rowów, montaż ogrodzeń/płotów itp.
Wymagania:
  • Doświadczenie w podobnej pracy,
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale NIE WYMAGANA,
  • Siła fizyczna,
  • Rzetelność i chęć do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane auto).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Stabilną pracę na długi okres czasu,
  • Wynagrodzenie: 12,00 eur/h brutto,
  • Zapewnione (płatne) zakwaterowanie,
  • Pracę od zaraz Niemczech.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Agencja Pracy Tymczasowej FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG Sp.k.. wpisana do KRAZ pod numerem: 17588.

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Pomocnik Budowlany
Pomocnik Budowlany to osoba, która wykonuje roboty pomocnicze przy budowie bloków, domów, dróg, mostów. Do podstawowych zadań tego pracownika należy, m.in.: malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp. Na tym stanowisku mile widziane są ...
Praca Pomocnik Budowlany