Zobacz więcej ofert pracy

Referendarz

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1533 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 61662

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- praca przy komputerze,
- w budynku znajdującym się w centrum miasta, nieprzystosowanym dla osób niepełnosprawnych.
PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
- stabilną i ciekawą pracę w instytucji państwowej,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw."13-stka",
- dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za wysługę lat,
- nagrody uznaniowe,
- ruchomy czas pracy - rozpoczynanie pracy w godz. 7.00 - 10.00,
- możliwość rozwoju zawodowego (m.in. dofinansowanie nauki języków obcych, studiów podyplomowych, szkolenia),
- atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku i kart Multisport, pożyczki pracownicze,
- możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach grupowego ubezpieczenia na życie.

Zakres zadań

  • Opracowywanie stanowiska Szefa Urzędu do aktów normatywnych, umów międzynarodowych i innych dokumentów rządowych kierowanych do Urzędu w ramach uzgodnień wewnątrzresortowych i międzyresortowych
  • Opracowywanie pod względem formalno-prawnym i redakcyjnym projektów aktów kierownictwa wewnętrznego o mniej skomplikowanym charakterze
  • Współpraca z pracownikami Biura Prawnego przy opiniowaniu aktów prawnych opracowywanych w Urzędzie
  • Wykonywanie zadań związanych z obsługą sekretarską Biura Prawnego podczas nieobecności pracownika sekretariatu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równorzędne na kierunku prawo
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość zasad techniki prawodawczej i procesu legislacyjnego
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu legislacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B1