Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarz

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1031 dni temu
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Sekretarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 80557

Warunki pracy

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy

  • oświetlenie naturalne i sztuczne

  • w budynku nie występują szkodliwe, czy niebezpieczne warunki pracy

  • obsługa klientów zewnętrznych

  • umowa na zastępstwo (co najmniej) do 04.02.2022r.

Zakres zadań

  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej kierowanej do Szefa WSzW w Warszawie zgodnie z instrukcją kancelaryjną
  • prowadzenie terminarza spraw, spotkań, odpraw, przekazywanie informacji o terminach załatwienia spraw w jednostce
  • przygotowywanie i obsługa spotkań organizacyjno-reprezentacyjnych z interesantami i gośćmi
  • obsługa interesantów zgłaszających się bezpośrednio lub telefonicznie do Szefa WSzW w Warszawie
  • obsługa poczty elektronicznej, redagowanie pism urzędowych i okolicznościowych Szefa WSzW w Warszawie
  • nadzór nad prawidłowym i racjonalnym wykorzystaniem środków finansowych przeznaczonych na wydatki osobowe oraz opracowywanie okresowych analiz ich zużycia i wykorzystania
  • wypisywanie i wydawanie "Poleceń Wyjazdów Służbowych" oraz sprawdzanie pod względem merytorycznym rozliczenia poniesionych kosztów podróży przez żołnierzy i pracowników WSzW w Warszawie
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie, a także zapewnienie terminowego rozpatrywania petycji, skarg i wniosków

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista w obsłudze interesantów
  • Dyspozycyjność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • kurs związany z obsługą sekretariatu