Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1989 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 37728

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
Naszym pracownikom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnej przestrzeni biurowej,
- możliwość świadczenia pracy na zasadach telepracy,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez bogatą ofertę szkoleń, w tym staże i szkolenia zagraniczne, dofinansowanie do kursów językowych,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastkę”), nagrody jubileuszowe, dodatek za wieloletnią pracę
- możliwość korzystania z funduszu świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, pożyczki mieszkaniowe, dopłaty do świadczeń w zakresie działalności kulturalno-oświatowej: bilety do kina, teatru oraz z tytułu opieki nad dziećmi w żłobkach, klubach dziecięcych, przedszkolach oraz innych placówkach wychowania przedszkolnego

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, obsługa urządzeń biurowych.
Budynek posiada wejścia z poziomu „0” dla osób poruszających się na wózkach, poprzez drzwi skrzydłowe ewakuacyjne otwierane przez ochronę budynku. Budynek posiada specjalne toalety dla osób niepełnosprawnych znajdujące się na parterze oraz na wybranych poziomach budynku.

Zakres zadań

  • przygotowywanie i przeprowadzenie kontroli w obiektach jądrowych oraz innych działalności związanych z narażeniem na promieniowanie jonizujące po uzyskaniu uprawnień inspektora dozoru jądrowego,
  • przygotowywanie projektów wystąpień pokontrolnych oraz decyzji wobec operatora obiektu jądrowego oraz eksploatującego składowisko odpadów promieniotwórczych,
  • analizowanie i ocenianie dokumentacji składanej z wnioskiem o wydanie zezwolenia lub zmiany zezwolenia na wykonywanie działalności związanej z narażeniem na promieniowanie jonizujące polegającej na budowie, rozruchu, eksploatacji lub obiektu jądrowego,
  • analizowanie i ocenianie dokumentacji związanej z modernizacjami obiektów jądrowych,
  • opracowywanie wymagań bezpieczeństwa jądrowego oraz zaleceń organizacyjno-technicznych związanych z obiektami jądrowymi,
  • analiza przedstawionych przez inwestora planowanych rozwiązań organizacyjno – technicznych w działalności polegającej na budowie, rozruchu lub eksploatacji obiektów jądrowych,
  • analiza i opiniowanie dokumentów otrzymywanych z innych urzędów centralnych i instytucji krajowych i zagranicznych związanych z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną,
  • opracowywanie wewnętrznych procedur i instrukcji związanych z wydawaniem zezwoleń i prowadzeniem kontroli w obiektach jądrowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego zgodnie z kierunkiem wykształcenia,
  • umiejętność analitycznego myślenia i skutecznej komunikacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy Prawo atomowe,
  • znajomość zagadnień związanych z energetyką jądrową.