Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Główna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1088 dni temu
Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 77557

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • na stanowisku nie występują czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań oraz kontakty zewnętrzne

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,

  • wymuszona pozycja ciała,

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,

  • brak windy osobowej w budynku, brak podjazdu dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Współpracuje z przedstawicielami Prokuratorii Generalnej Rzeczpospolitej Polskiej oraz Biura Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej KGP, Biura Finansów KGP i innymi komórkami merytorycznymi KGP w zakresie roszczeń związanych z zawartymi umowami, w tym prowadzi i aktualizuje wykaz pt; „Informacje na temat sporów z firmami”
  • Realizuje zadania związane z przeprowadzanymi kontrolami i audytami w biurze, uczestniczy w opracowywaniu odpowiedzi na zapytania podmiotów kontrolnych
  • Prowadzi wymaganą sprawozdawczość dot. organizacji kontroli zarządczej w BŁiI KGP, uczestniczy w opracowywaniu analizy ryzyk oraz uczestniczy w sporządzaniu ocen funkcjonujących w biurze mechanizmów wpisujących się w zakres kontroli zarządczej
  • Sporządza opinie nt. projektów kierowanych do rozpatrzenia przez Komitet Rady Ministrów do spraw Cyfryzacji (KRMC) oraz opiniuje projekty aktów prawnych wpływających do BŁiI KGP
  • Sporządza wykaz zadań priorytetowych BŁiI KGP przewidzianych do realizacji w latach następnych
  • Sporządza opracowania analityczne i sprawozdania z realizacji zadań całego biura
  • Bierze udział w sporządzaniu materiałów w postaci prezentacji multimedialnych, opracowań i zestawień statystycznych na potrzeby kierownictwa biura i KGP, w zakresie właściwości BŁiI KGP

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 2 lat w zakresie opiniowania projektów aktów prawnych
  • Dostęp do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność opiniowania aktów prawnych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność interpretacji przepisów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz syntezy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność oraz komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe