Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1061 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 79584

Warunki pracy

Wejście do budynku przy ul. Pruszkowskiej 17 posiada podjazd dla wózków inwalidzkich. W budynku znajdują się dwie
windy. Toaleta przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się na parterze, natomiast miejsce pracy
znajduje się na szóstym piętrze. Praca wymaga przemieszczania się po budynku   w celu realizacji zadań.
1. Praca biurowa,
2. Wymuszona pozycja ciała związana z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej,
3. Praca przy komputerze powyżej 4 godzin,
4. Użytkowane sprzęty: komputer, drukarka, niszczarka,
5. Oświetlenie naturalne i sztuczne.

Zakres zadań

  • Pozyskuje, weryfikuje i analizuje dane oraz przygotowuje na ich podstawie dedykowane cyklicznie raporty i zestawienia oraz raporty "ad-hoc" z zakresu działalności Zakładu oraz komisji lekarskich podległych ministrowi ds. wewnętrznych dla potrzeb Dyrektora Zakładu i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w celu przekazania kompleksowych informacji statystycznych.
  • Przygotowuje projekty opracowań, analizy i szacuje skutki finansowe zmian prawnych z zakresu zaopatrzenia emerytalno-rentowego dla potrzeb Dyrektora Zakładu, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz innych instytucji i organów w celu udzielenia inforamcji zgodnej z obowiązująymi przepisami.
  • Przygotowuje projekty zbiorczych zestawień, publikacji i raportów z zakresu zaopatrzenia emerytalno-rentowego, celem ich przekazania instytucjom zewnętrznycm i dostarczenia im aktualnej wiedzy o działalności organu emerytalnego.
  • Monitoruje sprawozdania oraz raporty statystyczne i finansowe w celu zapewnienia ciągłości i porównywalności sprawozdań dotyczących wypłacanych śwaidczeń emerytalno-rentowych.
  • Opracowuje dane statystyczne dotyczące świadczeń emerytalno-rentowych w celu umieszczenia ich na stronie internetowej Zakładu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność zbierania i uwględniania danych z różnych źródeł ich prezentowania.
  • Umiejętność sporządzania ocen, analiz i prognoz oraz umiejętność wyciągania wniosków.
  • Znajomość ogólnych zagadnień z zakresu: zaopatrzenia emerytalnego funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Straży Marszałkowskiej, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Celno-Skarbowej i Służby Więziennej oraz ich rodzin.
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office, w szczególności programów Word i Excel.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej.
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe