Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
591 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 106943

Warunki pracy

  • Departament Analiz i Strategii  mieści się Warszawie przy ul. Miodowa 15; budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich; w budynku jest winda i toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnością;

  • praca biurowa wykonywana w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie.

Zakres zadań

  • Realizuje działania merytoryczne i organizacyjne związane z przygotowaniem, przeprowadzeniem i koordynowaniem postępowań w trybie zasady konkurencyjności lub prawa zamówień publicznych, opracowaniem rocznego planu zamówień
  • Współpracuje z właściwą komórką organizacyjną urzędu przy planowaniu, realizowaniu i koordynowaniu postępowań, w tym opracowuje wkład merytoryczny – opis przedmiotu zamówienia, specyfikację warunków zamówienia oraz opracowaniu wzoru umowy i zawarciem umowy z wykonawcami, kwestii formalnych dotyczących ewentualnego aneksowania umów, odbiorem prac od wykonawców
  • Realizuje działania merytoryczne i organizacyjne związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzeń upowszechniających w ramach projektu
  • Współpracuje z wykonawcami realizującymi umowy dotyczące organizacji i przeprowadzenia konferencji (m.in. sale, catering, eksperci). Dokonuje kontroli realizacji harmonogramu prac poszczególnych wydarzeń oraz dba o optymalizację kosztów z nimi związanych. Opracowuje dokumentację na każdym etapie przygotowania i przeprowadzenia konferencji, w tym zwłaszcza scenariusza, harmonogramu, programu merytorycznego i prezentacji (przy wsparciu zespołu analityków oraz kierownictwa projektu) oraz zaproszeń, w celu zapewnienia prawidłowej i profesjonalnej realizacji wydarzeń
  • Współpracuje z pracownikami merytorycznymi departamentu w celu opracowania wkładu merytorycznego na potrzeby tworzonej dokumentacji
  • Prowadzi komunikację z przedstawicielami różnych instytucji (krajowych i zagranicznych), ekspertami oraz innymi interesariuszami map, zaangażowanymi w organizację lub przeprowadzenie konferencji

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań konkurencyjnych lub procedur prawa zamówień publicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość procedur w ramach zasady konkurencyjności
  • znajomość prawa zamówień publicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe