Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1738 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 51368

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

– organizacja/prowadzenie spotkań/negocjacji/ustalanie warunków umów
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

– węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze
– winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
– wejście do obiektu od strony Placu Trzech Krzyży nie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wejście do tego budynku odbywa się przez wejście od
ul. Wspólnej
– ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Organizowanie i/ lub prowadzenie szkoleń/ seminariów/ konferencji – analizowanie i identyfikowanie potrzeb szkoleniowych grup docelowych – analizowanie i weryfikowanie wniosków szkoleniowych – analizowanie i wybór grup docelowych/ rekrutacja uczestników – definiowanie celów, określanie komunikatów oraz docelowych efektów działań – kierowanie pracowników na szkolenia/ ćwiczenia organizowane przez podmioty zewnętrzne – monitorowanie realizacji planów szkoleń – nadzór nad realizacją polityki szkoleniowej – ocena efektywności szkolenia/ przygotowywanie sprawozdania/ raportu – opracowywanie/ weryfikowanie/ uzgadnianie programów – prowadzenie szkoleń/ konferencji/ treningów/ ćwiczeń – tworzenie/ aktualizowanie/ uzgadnianie planów szkoleń dla grup docelowych – weryfikowanie poprawności przeprowadzania procesu szkoleniowego z aktami wewnętrznymi i zewnętrznymi – wybór trenerów/ prelegentów oraz bieżąca współpraca i nadzór nad wykonawcami – zapewnianie logistyki wydarzenia
  • Udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej – nadzorowanie wykonania umowy – opiniowanie dokumentacji – opracowywanie projektu umowy – przeprowadzanie odbioru przedmiotu umowy – przeprowadzanie rozeznania rynku – sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia – szacowanie wartości zamówienia – uczestniczenie w postępowaniach jako członek komisji przetargowych
  • Organizowanie praktyk, staży i wolontariatu – rekrutowanie praktykantów, stażystów i wolontariuszy – administrowanie dokumentami związanymi z organizacją praktyk, staży i wolontariatu – współpraca z urzędami pracy/ uczelniami
  • Zarządzanie indywidualnymi programami rozwoju zawodowego – monitorowanie terminowości opracowywania i realizacji indywidualnych ścieżek rozwoju zawodowego – przygotowywanie dokumentów wspierających proces realizacji IPRZ dla wyższych stanowisk w służbie cywilnej – weryfikowanie poprawności sporządzenia IPRZ pod kątem zgodności z aktami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Opracowywanie rozwiązań dla Ministerstwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi – projektowanie nowych rozwiązań z zakresu ZZL – tworzenie projektów regulacji wewnętrznych i wzorów dokumentów z zakresu polityki kadrowej – aktualizowanie istniejących procedur z zakresu ZZL

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w organizacji szkoleń
  • – znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • – znajomość ustawy o służby cywilnej
  • – wiedza z zakresu organizacji szkoleń w służbie cywilnej
  • – znajomość rozwiązań i narzędzi z obszaru ZZL
  • – organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne, kreatywność
  • – umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe