Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Florysta Holandia
Pracownik szklarni przy kwiatach

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
Holandia
praca stacjonarna
2400 dni temu

  Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG nagrodzona 1-szym miejscem iGZ za opieke i warunki mieszkalne dla pracownikow, zatrudni rzetelnych pracownikow na stanowisko:

Nr ref.: prod./08.17

Opis stanowiska:

  • prace przy kwiatach w szklarni

 Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w ogrodnictwie

Oferujemy:

  • stawka 9,04 €/h Brutto
  • zakwaterowanie odplatane
  • prace od zaraz
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.