Praca.pl Praca Cypr Animator Cypr
Animator Hotelowy

Animator Hotelowy

One Stop Entertainment
Cypr
4 300 - 5 200 zł brutto/mies.
młodszy specjalista (junior)
tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę tymczasową / agencyjna
pomoc w relokacji
rekrutacja online
12 dni temu
Animator Hotelowy
Miejsce pracy: Cypr

One Stop Entertainment to profesjonalna agencja rozrywki, która zapewnia niezapomniane animacje i rozrywkę do hoteli na wspaniałym Cyprze. Jako animator hotelowy, będziesz miał niezwykłą możliwość sprawienia, że wakacje naszych gości będą pełne radości i emocji. Twoja rola będzie niezastąpiona - zapewnienie codziennej rozrywki, organizowanie ciekawych zajęć i wieczornych gier, które będą sprawiać, że goście będą chcieli spędzać jak najwięcej czasu z nami.

Praca będzie intensywna, ale niezwykle satysfakcjonująca. Będziesz pracować 6 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie, ale efekty twojej pracy będą niewątpliwie niezapomniane. Dzięki Tobie goście będą mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, takich jak wodne polo, siatkówka, aqua aerobik czy wieczorne przyjęcia Mini Disco. Będziesz także odpowiedzialny za Kids Club, gdzie zabawimy naszych najmłodszych gości w fantastyczne gry i aktywności.

Wieczory w hotelu to czas na prawdziwe show - mini dyskoteka dla dzieci, a potem wieczorne produkcje przedstawień, które podbiją serca naszych gości. Twoja energia, pasja i umiejętności komunikacyjne będą kluczowe w utrzymywaniu atmosfery pełnej uśmiechów i radości. Będziesz również odpowiedzialny za zapoznanie gości z programem rozrywki.

Aby dołączyć do naszego zespołu, potrzebujemy kandydatów z komunikatywnym poziomem języka angielskiego i energią do działania.
Oferujemy kontrakt od 3 do 7 miesięcy, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie zdrowotne, trening w hotelu oraz wsparcie podczas całego sezonu. Dodatkowo pokrywamy koszt lotów do 200 euro, jeśli podpiszesz z nami umowę na co najmniej 6 miesięcy.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do rozrywki, komunikatywną, energiczną i gotową do pracy w zespole - ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do nas i spraw, że wakacje naszych gości na Cyprze będą niezapomniane! Oczekujemy aplikacji od osób zdecydowanych i pełnych entuzjazmu - aplikuj już teraz!

Oferujemy:
  • Kontrakt na minimum 3 do 7 miesięcy (od początku kwietnia do końca października).
  • Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie i napoje bezalkoholowe).
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • 2 tygodnie treningu w hotelu lub w programie treningowym.
  • Pomoc i wsparcie podczas sezonu.
  • Mundurek animatora.
  • Pokrywamy koszt lotów do 200 euro (w przypadku zatrudnienia na co najmniej 6 miesięcy).
  • Wynagrodzenie od 750-900 Euro 3240-3888 netto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

One Stop Entertainment

One Stop Entertainment to agencja rozrywki zapewniająca animacje i rozrywkę do hoteli.

Podobne oferty

  • Animator

    Remarc   Cypr   
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    All-round Entertainer Are you a natural-born entertainer with a passion for creating unforgettable experiences? Do you love interacting with guests, making them smile and ensuring that they have a memorable stay? If so, we have the perfect opportunity for you! We are seeking an experienced and...
  • Animator

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)   
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
  • Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista senior / mid / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne zadania: obsługa procesu oceny wniosków, pełnienie roli Przewodniczącego Panelu KOP; rozpatrywanie protestów; obsługa procesu zawierania umów w sprawie projektów; udział w przygotowaniu dokumentów konkursowych, planów, analiz i sprawozdań.
  • Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii (Sekcja Programów Pilotażowych)

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Główne zadania: Prowadzenie projektów z zakresu projektowania nowych programów pilotażowych dla przedsiębiorców; Facylitacja spotkań i warsztatów (on-line i on-site); Przygotowanie i prowadzenie badań jakościowych; Opracowanie raportów z tematów związanych z przedsiębiorczością w...