Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy

Animator Instruktor Fitness

Pro-Staff
Hiszpania
praca stacjonarna
2122 dni temu

Pro-Staff zajmuje się Animacją Czasu Wolnego w Turystyce w każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Szkolimy animatorów i rzetelnie przygotowujemy ich do zagranicznych wyjazdów. Jeśli kochasz podróże, uwielbiasz poznawać nowych ludzi, uśmiech nie znika Ci z twarzy, możemy zaproponować Ci zupełnie nowy świat!

Zadania:

Stanowisko Sport / Fitness Animatora jest jednym z kilku pozycji w teamie animacyjnym, czyli grupie animatorów odpowiedzialnych za zapewnienie bogatego programu zajęć rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych turystom wypoczywającym w czasie urlopów w hotelach 4* i 5*, które w ten sposób starają się uatrakcyjnić gościom pobyt w swoim obiekcie.

W zależności od potrzeb konkretnego hotelu, do zadań Sport / Fitness Animatorów należy prowadzenie lub współprowadzenie zajęć typu: aerobik, aqua-aerobik, Zumba, Salsation lub dance fitness, pilates, joga, stretching, zajęcia na siłowni, bieganie na krótkich lub długich dystansach, gry zespołowe takie jak siatkówka, koszykówka, piłka nożna, water polo, rzutki (darts), boccia (petanka), tenis, łucznictwo, itp. Codzienną częścią zajęć sportowych są też konkursy i zawody sportowe dla dorosłych i dla dzieci wypoczywających w hotelu.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Poczucie humoru
  • Entuzjazm i kreatywność
  • Zdolności organizacyjne

Oferujemy:
  • Umowę o pracę, pełne ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie dla animatorów bez doświadczenia min. 3300 PLN netto (na rękę) miesięcznie
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Możliwość odbycia stażu lub praktyk studenckich
  • Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem
  • Pracę można rozpocząć od maja/czerwca/lipca/sierpnia. Umowa jest zawierana na okres 3-4-6 lub 12 miesięcy

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec, tel.: 668-183-362, adres e-mail: biuro@prostaff.pl
  2. Celem zbierania danych jest selekcja, a następnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego potencjalnych pracowników dla Klientów biura.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać oferty biura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiednie stanowisko pracy.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)