Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent / Asystentka (k/m) działu ds. technicznej obsługi nieruchomości
Arcos FM PL
Wrocław
asystent
pełny etat
umowa o pracę
11 dni temu

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław/ Polska

Twoje zadania:
  • Administracyjne wsparcie naszego działu Facility Management/ techniczna obsługa nieruchomości komercyjnych
  • Komunikacja z firmami zewnętrznymi i usługodawcami
  • Aktualizowanie i prowadzenie protokołów
  • Samodzielna kontrola faktur i terminów
  • Korespondencja
  • Pozyskiwanie informacji w internecie
  • Prowadzenie i aktualizacja statystyk
  • Przygotowywanie posiedzeń
Twój profil:
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/ sekretarki mile widziane
  • Dobra  znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word
  • Zdolności organizacyjne, solidność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • Dobra znajomość j. niemieckiego, np. poziom B1
Co oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Karta Sodexo
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska.

Poznaj

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.

Dlaczego warto?

Grupa Saller jest właścicielem nieruchomości komercyjnych w Niemczech, Czechach , Polsce i na Słowacji. Podtsawową działalnością firmy jest planowanie, kierowanie pracami budowlanymi, wynajem oraz zarządzanie własnymi parkami i centrami handlowymi. Funkcjonująca od prawie 40 lat firma jest kieowana bezpośrednio przez właścicieli i stale ekspanduje na rynku. Łączna powierzchnia najmu grupy Saller w Europie wynosi 1,5 mln m2.

Proces rekrutacji

Krok Zbieranie CV
Krok Rozmowa telefoniczna
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy