Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Asystent Managera Projektów

PRE ELEKTROMONTAŻ-POŁUDNIE Sp. z o.o.
Francja
praca stacjonarna
5108 dni temu

Ogłoszenie numer: 103959, z dnia 2010-06-22

Nasza spółka zatrudnia ponad 140 pracowników realizując roboty elektryczne dla przemysłu i w obiektach użyteczności publicznej. Należymy do grupy GDF SUEZ, która na całym świecie zatrudnia 200.000 pracowników, jest największym na świecie niezależnym producentem energii i jednocześnie największym w Europie dostawcą usług elektroenergetycznych dla odbiorców przemysłowych i municypalnych.

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która potrafi i chce z energią wspomagać Managera Projektów we Francji w realizacji bieżących spraw związanych z realizacją kontraktów branży elektroenergetycznej zajmując się m.in.:
  • pośredniczeniem w przekazywaniu bieżących informacji między francuskojęzycznym kierownictwem budowy a naszymi pracownikami fizycznymi,
  • sprawdzaniem zgodności poleceń Zleceniodawcy z zakresem prac uzgodnionym w umowie,
  • bieżącą kontrolą przestrzegana przez nasz personel ustalonych na budowie zasad bezpieczeństwa,
  • przygotowywaniem miesięcznych zestawień zaawansowania prac,
  • organizacją i rozliczaniem dokumentów kosztowych budowy,
  • innymi pracami biurowymi zleconymi przez Managera Projektów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • komunikatywność w języku francuskim – głównie w mowie i czytaniu,
  • sprawność w pracy na komputerze,
  • gotowość wyjazdu do Francji,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w działanie firmy.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie łączącej korzyści z przynależności do jednej z największych grup przemysłowych na świecie z elastycznością działania spółki o dużej autonomii,
  • szanse doskonalenia umiejętności językowych,
  • wynagrodzenie zgodnie z przepisami francuskimi,
  • okresowe przejazdy Polska-Francja oraz transport lokalny we Francji,
  • zakwaterowanie we Francji,
  • wszelkie inne narzędzia niezbędne dla efektywnej pracy.