Praca.pl Praca Niemcy Monter izolacji termicznych w przemyśle Niemcy
Blacharz izolacji przemysłowych – Warsztatowiec

ISDM Solutions Sp. z o.o.
Niemcy
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
576 dni temu

Ogłoszenie numer: 7381641, z dnia 2022-08-30

Chętnie zatrudnimy fachowców w zawodzie

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Praca: stała

Miejsce pracy: warsztat centralny Niemcy

Zadania:

  • przygotowywanie płaszczy ochronnych izolacji przemysłowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na warsztatach centralnych
  • Znajomość czytania izometrii oraz znajomość norm izolacyjnych
  • Język obcy (komunikatywny niemiecki/angielski) będzie atutem (1 osoba w teamie)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 22-25 euro brutto/godzinę
  • Rotacje 2/2 lub 3/1
  • Zakwaterowanie i transport
  • Elastyczny system zatrudnienia oraz możliwość stałej pracy