Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Blacharz samochodowy (Panel Beater)

BRASCO Sp. j.

Holandia, Rotterdam

101 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego partnera w Holandii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 10

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Nr ref: PB-NL/0619/JE

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę w warsztacie samochodowym;
  • wynagrodzenie netto: 12.50-13.00 EUR na godzinę (na rękę);
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego;
  • zapewniona odzież robocza + narzędzia.

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
  • wyrównywanie zagnieceń blacharki;
  • przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
  • praca na podstawie rysunku technicznego;
  • naprawa, budowa nadwozi, prostowanie paneli karoserii.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego
  • własny samochód do dyspozycji.

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Blacharz
Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Praca Blacharz