Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Blacharz Samochodowy

Schmitz Solutions

Niemcy

143 dni temu

Firma SCHMITZ SOLUTIONS GmbH (www.schmitz-solutions.de) nie jest agencją pośrednictwa zatrudnienia, jest integralną częścią firmy BSS Service GmbH (www.bss-service.eu), która w branży motoryzacyjnej zajmuje się ogólnie pojętym rozwojem i modernizacją serwisów samochodowych w Niemczech. Firma BSS Service GmbH ocenia możliwości i warunki rozwoju, a następnie wdraża je i nadzoruje. Jednym z kluczowych elementów dobrego funkcjonowania każdej firmy jest wykwalifikowany personel. I to jest właśnie zadanie dla SCHMITZ SOLUTIONS GmbH - zatrudnienie fachowców do prowadzonych przez nas serwisów min. w Dortmundzie, Saarbrücken, Düsseldorf i innych.

Poszukujemy wykwalifikowanych lub mających odpowiednie doświadczenie
pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:

Zakres obowiązków:
  • demontaż, montaż wyposażenia samochodu,
  • naprawa uszkodzeń karoserii,
  • wymiana elementów karoserii.

Oferujemy:
  • solidne warunki zatrudnienia. Umowa z niemieckim pracodawcą (umowa na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy, pełny pakiet socjalny i zdrowotny),
  • respektowane prawo do urlopu (24 dni po przepracowanym 1 roku)
  • praca w renomowanych serwisach samochodowych,
  • pomoc polskiego opiekuna w czasie całego pobytu w Niemczech ( zakwaterowanie, pomoc techniczna i językowa w czasie pierwszych dni pracy w serwisie),
  • odpowiednie wynagrodzenie, stawki 11€/h netto, minimum 140h miesięcznie + płatne nadgodzin (po okresie próbnym możliwa negocjacja stawki),
  • możliwość pobierania zaliczek co 2 tyg.,
  • darmowe zakwaterowanie , pokoje 1 - 2 osobowe (pracodawca organizuje i pokrywa koszt zakwaterowania),
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu),
  • pomoc przy załatwianiu formalności w urzędach np. Kindergeld, roczne rozliczenie podatku,
  • premia za zrekrutowanie osób do pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • sumienne i fachowe wykonanie powierzonego zlecenia,
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem.

Poznaj stanowisko: Blacharz

Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Blacharz Praca Blacharz