Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Blacharz samochodowy

G-HR Group Sp. z o.o.

Niemcy

27 dni temu

Miejsce pracy: Niemcy
ZADANIA:
  • Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów,
  • Rozbieranie, klepanie, składanie,
  • Wyrównywanie zagnieceń blacharki,
  • Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie.
OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie (min. 3 lata),
  • Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2000-2400 Euro netto,
  • Umiejętność cynowania (dodatkowy atut),
  • Umiejętność pracy z aluminium (dodatkowy atut).
OFERUJEMY:
  • 2000 - 2400 Euro Netto / m-c,
  • Dla osób osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego wynagrodzenie 2100-2500 Euro Netto,
  • Darmowe zakwaterowanie - dobre warunki, pokój 1-osobowy (blisko miejsca pracy),
  • Niemiecka umowa,
  • Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy + możliwość nadgodzin,
  • Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach,
  • Możliwość pracy i zebrania doświadczenia z luksusowymi samochodami (Porsche, Lamborghini, Tesla itd) oraz z oldtimerami.
Poznaj stanowisko: Blacharz
Blacharz to osoba, która wykonuje i naprawia przedmioty i urządzenia z cienkiej blachy dla potrzeb przemysłu, a także instaluje wyroby w miejscu przeznaczenia. Poza tym blacharz wykonuje i naprawia różnego rodzaju części nadwozia i podwozia samochodów oraz kontaktuje się z klientami i przyjmuje zamówienia dla zakładu. Blacharz powinien posiadać ...
Praca Blacharz