Najnowsze oferty pracy

  • Brukarz

    JKS A/S   Dania, Skjern    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie różnorodnych prac brukarskich, w tym układanie tarasów, podjazdów, chodników itp. Przygotowywanie podłoża oraz układanie i układanie kamieni lub kostki brukowej zgodnie z wymaganiami klienta i standardami branżowymi. Wykonywanie prac związanych z...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Brukarz Niemcy
Brukarz - pracownik ogólnobudowlany

AMB GEBÄUDESERVICE GmbH
Niemcy, Berlin
praca stacjonarna
1089 dni temu

Ogłoszenie numer: 4494831, z dnia 2021-04-30

AMB Gebäudeservice GmbH to działająca od ponad 20 lat firma na rynku niemieckim, której głównym obszarem działania są roboty brukarskie.

Cenimy sobie profesjonalizm, dokładność oraz sumienność.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko brukarz- pracownik ogólnobudowlany na terenie Berlina.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Umiejętność obsługi koparki i/lub ładowarki
  • Obsługa niwelatora
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane BE

Oferujemy

  • Praca stała, nawet przez 12 miesięcy w ciągu roku
  • Wynagrodzenie 18,00 €/h (własna działalność)
  • Pracę w polskim zespole
  • Zakwaterowanie płatne 300€ miesięcznie
  • Przewóz z miejsca zamieszkania do pracy bezpłatny
  • Możliwość zjazdów co 5 tyg do Polski na okres jednego tyg.
  • Przeciętna ilość przepracowanych godzin miesięcznie 200