Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Brygadzista (cieśla Szalunkowy) Oraz Tłymacz Jako Pomocnik Budowlany

NewTown Services Ltd
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6464 dni temu

Ogłoszenie numer: 21704, z dnia 2006-09-07

NewTown Services Ltd - agencja zatrudnienia specjalizująca sie w rekrutacji bracowników budowlanych.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: 10

Opis stanowiska

NewTown Services Ltd. poszukuje kandydatów na stanowiska: BRYGADZISTÓW CIEŚLI SZALUNKOWYCH TŁUMACZY jako POMOCNIKÓW BUDOWLANYCH

Wymagania

BRYGADZISTÓW z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie cieśli szalunkowego CIEŚLI SZALUNKOWYCH z wieloletnim doświadczeniem w najnowszych systemach szalunkowych TŁUMACZY jako POMOCNIKÓW BUDOWLANYCH z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i doświadczeniem w branży budowlanej

Oferujemy

Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy, oraz wysokie wynagrodzenie