Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Brygadzista / Prowadzący - Betoniarz

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.

Niemcy, Dolna Saksonia

80 dni temu

Work Solutions sp. z o.o. ( KRAZ 3174) od 2006 roku specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla Klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Dolna Saksonia
Nr ref.: REF/BET/PREF/DE/08/2019

Opis stanowiska:
  • Prace betoniarskie przy produkcji płyt stropowo-kanałowych
  • Komunikacja z nadzorem niemieckim w zakresie zleconych prac
  • Organizacja pracy w ekipie

Forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę tymczasową

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na w/w stanowisku lub w pracach szalunkowych lub w zakładzie prefabrykacji
  • Zdolność do pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie: 15,00 EUR brutto/godzinę plus dodatek 150 EUR netto/miesiąc, plus dodatek 25% za pracę w soboty, plus dodatek 25% za nadgodziny
  • Pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB: premie urlopowe, świąteczne, stażowe
  • Pełna ewidencja czasu pracy. Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Elastyczny system pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Praca Lider Zespołu (Team Leader)