Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Budowlańcy

Budowlańcy

ingenierbüro czech
Niemcy
praca stacjonarna
5939 dni temu

Ogłoszenie numer: 39927, z dnia 2008-02-11

Buduje jako osoba prywatna, prace moge zlecic tylko firmom

Budowlańcy

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Buduję dom wielorodzinny w Niemczech ok 70km od Frankfurtu nad Menem. Początek robot Marzec 08. Szukam wykonawców wszystkich robot budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych oraz dostawców wszelkich materiałów (okna, drzwi, balustrady itd.)

Wymagania

Szukam firm, ktore moga LEGALNIE pracowac na terenie Niemiec. Oczekuje solidnej roboty nie toleruje pijanstwa! Moge przyslac plany budowy dla sporzadzenia kosztorysu. Faworyzuje wykonanie danej roboty (np. murowanie) za ustalona kwote. Po solidnym wykonaniu prac, moge szukac dalszych zlecen. Posiadam liczne kontakty na terenie Niemiec

Oferujemy

Posiadam biuro konstrukcyjne. Oferuje możliwość pośredniczenia w szukaniu zleceń na terenie Niemiec