Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Cabin Stewardess

Headhunters
Polska, Kraje UE
praca stacjonarna
2619 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (nr cert. 10079) wraz ze swoim Klientem poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na nowoczesnych rzecznych statkach wycieczkowych (pływające hotele 4 i 5*) na terenie Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Francja) na stanowisku

Miejsce pracy: Kraje UE
Obowiązki:
  • Utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonej sekcji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w housekeeping’u,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Miła aparycja i ciekawa osobowość,
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym zespole.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • Bezpłatny przelot na statek,
  • Ubezpieczenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).