Chief Financial Officer (CFO)

Optim Human Sp. z o.o.

Francja

34 dni temu

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

Optim Human (www.optimhuman.com) jest firmą doradztwa personalnego zajmującą się usługami HR (rekrutacją, szkoleniami, coachingiem, konsultingiem oraz analityką HR).

Obsługujemy Klientów indywidulanych, biznesowych, prestiżowych oraz inwestycyjnych. Reprezentujemy praktyczną i mocno biznesową część HR dzięki obecności w Radzie Programowej przedstawicieli wywodzących się z różnych specjalności (również spoza branży HR).

Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - wiodącego w Europie producenta zbiorników ciśnieniowych na gazy skroplone, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Tworzenie i realizowanie polityki finansowej Spółki we Francji;
  • Nadzór nad obszarami finansowymi: księgowość, podatki, prawo finansowe;
  • Odpowiedzialność za pozyskanie finansowania oraz kontakt z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, urzędami i instytucjami zewnętrznymi;
  • Współodpowiedzialność za optymalizację procesów biznesowych oraz poprawę ich efektywności operacyjnej i kosztowej;
  • Tworzenie narzędzi do raportowania finansowego;
  • Planowanie budżetu i realizowanie polityki budżetowej Spółki;
  • Opracowywanie i analiza: krótko-, średnio- i długoterminowych strategii finansowych;
  • Systematyczne wykonywanie ekspertyz finansowych Spółki poprzez ocenę aspektów finansowych przedsiębiorstwa i dostarczanie informacji zarządczych w zakresu finansów;
  • Nadzorowanie procesów controllingowych w firmie;
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu Spółki;
  • Opracowywanie i realizacja powierzonych budżetów;
  • Realizacja powierzonych projektów;
  • Kierowanie i zarządzanie Działem Finansowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • Znajomość języków: francuski (C1), polski (B2), angielski lub niemiecki (B2);
  • Znajomość zagadnień prawa bilansowego i podatkowego we Francji;
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej;
  • Kreatywność, gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Doskonała znajomości zasad controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. system My Benefit, karnet Multisport, dofinansowanie wycieczek organizowanych przez Firmę, świadczenia dla dzieci);
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Możliwości szkoleń oraz studiów w zakresie rozwoju kluczowych kompetencji;
  • Stabilne zatrudnienie.

Poznaj

EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Grupa EXCO A2A Polska działa w Polsce od 1999 roku. Przez te lata zdobyliśmy doskonałą znajomość polskiego rynku i potrzeb biznesowych naszych klientów. Jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci KRESTON INTERNATIONAL zrzeszającej ponad 740 biuru w 108 krajach.

Nasza firma została założona z myślą o wymagających klientach, którzy dynamicznie rozwijają swój biznes, dlatego jesteśmy innowacyjną organizacją, dostarczającą szeroki zakres profesjonalnych usług finansowych oraz doradztwa biznesowego.

Proces rekrutacji

KrokAnaliza aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokDecyzja
Poznaj stanowisko: Dyrektor Finansowy
Chief Financial Officer, tłumaczony także jako Dyrektor Finansowy, to osoba odpowiedzialna, zgodnie z sugestią zawartą w samej nazwie stanowiska, za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów związanych z finansową i administracyjną stroną funkcjonowania firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest głównym zwierzchnikiem działu księgowości, do jej obowiązków należy ...
Praca Dyrektor Finansowy