Cieśla konstrukcyjny

Adecco Poland Sp. z o.o

Oslo

812 dni temu


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

AdeccoPoland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowegolidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniemsłużymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dziękiAdecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest AgencjąZatrudnienia nr 364.


Cieśla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Norwegia / Oslo

Aktualnie dla naszegoklienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby nastanowisko:

Cieśla konstrukcyjny -Norwegia

Nr ref.: C.Kons/Nor/01.16
Miejsce pracy: Norwegia
Rozpoczęcie pracy: styczeń/ luty 2016

Opis stanowiska:
Montaż konstrukcji drewnianych według rysunku technicznego.

Wymagamy:
- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny:minimum 3 lat na przełomie ostatnich 5 lat.
- Doświadczenie w pracy z konstrukcjami drewnianymi: przy budowie domówdrewnianych- szkieletowych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe ( budowlane)
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Dyspozycyjność do udziału w kursie BHP/ HMS w styczniu i gotowość do wyjazduw styczniu, lutym 2016.

Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie kursu HMSzapewnia Adecco. Zakwaterowanie jest organizowane w nowo wyremontowanym ośrodkuwypoczynkowym w Rabce.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultantaAdecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniurekrutacyjnym. Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia,prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkaniarekrutacyjnego. Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalnościzwiązanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
- Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną zprzepisami norweskiego Kodeksu Pracy
- Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawempracy.
Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.Stawka minimalna 180 NOK/ brutto.
- Możliwość długoterminowej współpracy
- Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
- Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
- Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakietyrabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęciasportowe, sprzęt sportowy).
- W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługująinne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składekemerytalnych, zasiłek na dzieci itp.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Cieśla

Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Cieśla Praca Cieśla

Rekrutują z Praca.pl