Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Cieśla szalunkowy

Chemobudowa Kraków S.A.

Niemcy, Wolfsburg, Hamburg, Freiberg

71 dni temu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim, poparta 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:

Miejsce pracy: Wolfsburg, Hamburg, Freiberg
Obowiązki:

Wykonywanie form i szalunków, czyli drewnianych lub metalowo - drewnianych konstrukcji następnie wypełnianych betonem.

Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • Umiejętności ciesielskie (znajomość systemów szalowania),
  • Uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania na badania wstępne (badania bezpłatne w wielu placówkach medycznych w całym kraju),
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę,
  • Chęć dalszego rozwoju,
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie.
Oferujemy
  • Stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie od około 1900 euro netto miesięcznie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami, czyli w 2019 roku od kwoty 4765,00 zł,
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do niemieckiego zasiłku rodzinnego, zwrotu podatku i ekwiwalentu za urlop,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu,
  • Niemieckie zameldowanie,
  • Możliwość wyjazdu do domu co 1,5 miesiąca na tygodniowy płatny urlop,
  • Bezpłatne: zakwaterowanie, dowóz do pracy i z pracy, odzież roboczą i narzędzia, badania lekarskie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poznaj

Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla