Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Cieśla szalunkowy

BRASCO Sp. j.

Niemcy, Frankfurt

29 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Frankfurt, Niemcy
Nr ref: CS-DE/0919/JE

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 13.75 EUR /h netto
  • darmowe zakwaterowanie
  • start kontraktu: 28 październik 2019r

Obowiązki:

  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
  • praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • Znajomość różnych systemów szalunkowych (PERI, DOKA)
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych.
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • Mile widziane brygady 3-4 osobowe

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Cieśla
Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Praca Cieśla