Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
CIEŚLA SZALUNKOWY

Work & Business Solutions
Holandia
praca stacjonarna
6146 dni temu

Ogłoszenie numer: 31484, z dnia 2007-07-17

Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych, poszukuje dla swoich klientów pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: SZALUNEK 07/07

Opis stanowiska

Praca przy budowach bloków, wieżowców obiektów przemysłowych. Stawianie szalunków systemowych oraz drewnianych, montaż i demontaż podpór i dźwigarów stropowych, przygotowywanie form do wylewu betonu; betonowanie.

Wymagania

- doświadczenie min 2 lat w szalowaniu systemowym typu PERI/DOKA, szalowaniu drewnianym - umiejętności ogólnobudowlane np. stolarskie, drobne prace wykończeniowe - czytanie planów technicznych - komunikatywny język angielski lub niemiecki

Oferujemy

- umowę o pracę z pracodawcą holenderskim: umowa jest podpisywana w Polsce, w treści umowy są uwzględnione stawki brutto/netto oraz pozostałe warunki zatrudnienia - zapewnione zakwaterowanie i obsługa w języku polskim -pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem -opiekę pracowników W&BS przez cały czas trwania kontraktu

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!