Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Cieśla w zakładzie prefabrykacji

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.

Niemcy, Bawaria, Ingolstadt

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 2574636, z dnia 2019-07-30

Work Solutions sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia KRAZ 3174) od 2006 roku jest wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości usług personalnych na potrzeby branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w transgranicznym delegowaniu personelu i obsłudze międzynarodowych) projektów rekrutacyjnych możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w Niemczech, Francji i Skandynawii.

Aktualnie dla naszego niemieckiego kontrahenta z Bawarii – koncernu budowlano –prefabrykacyjnego poszukujemy osób do pracy w zakładzie prefabrykacji.

Miejsce pracy: Niemcy / Bawaria, Ingolstadt

Nr Ref.: REF TEAM/PREF/DE/07/2019

Opis stanowiska

  • Zatrudnienie z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz ze świadczeniami z budowlanych układów zbiorowych
  • Montaż form do produkcji elementów prefabrykowanych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Dozbrajanie form, montaż akcesoriów, zamykanie form

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w zakładzie prefabrykacji na w/w stanowisku
  • Umiejętność montażu elementów prefabrykowanych

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 17,83 EUR brutto/godzinę.
  • Pełna ewidencja czasu pracy, możliwość pracy w nadgodzinach
  • Płatny urlop SOKA-BAU
  • Stabilne zatrudnienie z pracodawcą o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Wsparcie Agencji przed i w trakcie zatrudnienia

Poznaj

Poznaj stanowisko: Cieśla

Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Cieśla Praca Cieśla