Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Cieśla

Zakład Techniczno-Budowlany POLBAU Sp.z o.o.

Niemcy, Wbn, FFM. Monachium, Stuttgart

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2230743, z dnia 2019-01-14

Zajmujemy się budownictwem w szeroko pojętym zakresie. Szczegóły na:

www.polbau.pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Cieśla

Miejsce pracy: Niemcy / Wbn, FFM. Monachium, Stuttgart

Opis stanowiska

  • Roboty związane z pracami murarskimi
  • Mile widziani murarze z dodatkowymi uprawnieniami np. cieśla-murarz, cieśla-zbrojarz oraz młodzi absolwenci technikum budowlanego

Wymagania

  • Dużo chęci do pracy w zawodzie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 13,50 do 16,00 €/godz. brutto

Prosimy o przesłanie krótkiego CV z przebiegiem pracy zawodowej

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą elektroniczną.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Cieśla

Cieśla jest to najogólniej ujmując osoba zajmująca się obróbką drewna. Cieśla wykonuje różne konstrukcje drewniane do szalunków i stemplowań, które są wykorzystane jako formy przy wylewaniu betonu lub jako szablony w robotach murarskich ,czy w pracach montażowych. Cieśla robi też wszystkie inne konstrukcje drewniane niezbędne na budowie oraz przy remontach takie jak, np. konstrukcje rozporowe i ...
Cieśla Praca Cieśla

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zakład Techniczno-Budowlany POLBAU Sp.z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (662)
Wałbrzych (45)
Legnica (80)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (183)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1826)
Radom (114)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (183)
Nysa (53)