Dyrektor Techniczny

TRAKCJA PRKiI S.A.

Niemcy

36 dni temu

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dalszym rozwojem i pozyskanymi nowymi kontraktami
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • Profesjonalne zarządzanie realizacją kontraktów budowlanych i prowadzenie biura spółki w Niemczech.
  • Czynny udział w procesie wyceny i ofertowania inwestycji, koordynowanie prac kosztorysantów, kontakt z Zamawiającym.
  • Zarządzanie kontraktami, w tym rozwiązywanie bieżących problemów realizacyjnych, kontrola budżetu, nadzór nad identyfikacją i procedowaniem roszczeń, rozpoznawanie i zarządzanie szansami i zagrożeniami.
  • Monitorowanie poziomu kosztów, jakości i terminowości realizowanych robót.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, pozyskiwanie i budowanie relacji z Zamawiającymi, udział w negocjacjach umów.
  • Współpraca z odpowiednimi organami administracji publicznej w ramach realizowanej inwestycji i prowadzenia działalności spółki w Niemczech.
  • Udział w opracowywaniu strategii rozwoju, identyfikacja okazji biznesowych.
  • Bieżące raportowanie do Dyrektora Rynków Zagranicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo (preferowane mostowe, kolejowe lub kubaturowe).
  • Minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym w sektorze budowlanym, na stanowiskach
  • Dyrektora Oddziału/Regionu/Rynku/Grupy Kontraktów lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy w sektorze budowlanym w Niemczech.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, negocjowaniu i realizacji kontraktów budowlanych.
  • Praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej.
  • Dużym atutem będzie znajomość niemieckiego prawa budowlanego i niemieckich warunków kontraktowych VOB.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (w tym słownictwo techniczne, w zakresie niezbędnym do posługiwania się dokumentacją techniczną), mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość programów kosztorysowych stosowanych w Niemczech (iTwo, Arriba, BRZ).
  • Praktyczna znajomość AutoCAD, programu kosztorysowego Norma i któregoś z systemów ERP (Dynamics, SAP, Primavera).
  • Samodzielność, kreatywność, dynamizm w działaniu.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (min. ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, fundusz socjalny).
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży.
Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Poznaj

Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów. Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Trakcja PRKiI to miejsce, gdzie łączymy bogate doświadczenie naszej firmy z ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań. Wspieramy rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia poszerzające wiedzę techniczną oraz nabywanie umiejętności niezbędnych do wypełniania codziennych zadań. Dzięki realizacji kontraktów zagranicznych zapewniamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Warto z nami pracować!

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Technicznych
Dyrektor do spraw technicznych kontroluje i nadzoruje prace działu do spraw technicznych, którego obowiązki są ściśle uzależnione od rodzaju działalności, jaką dana firma prowadzi. Dyrektor opracowuje procedury wewnętrzne, mające zmaksymalizować efektywność i wydajność prac podległego personelu, a także kontroluje ich skuteczność. Osoba obsadzona na tym stanowisku nadzoruje i koordynuje całokształt procesów, związanych z ...
Praca Dyrektor ds. Technicznych