Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Niemcy, 16356 Werneuchen OT Seefeld
praca stacjonarna
1518 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: 16356 Werneuchen OT Seefeld

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie firmą usługową (około 100 osób)
  • Przygotowanie i realizacja sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów i stała współpraca z nimi
  • Nadzór nad produkcją, w tym monitoring i analiza danych produkcyjnych
  • Bieżąca współpraca z zarządem, w tym współtworzenie planów biznesowych oraz przygotowanie i realizacja budżetu spółki
  • Autoryzacja dokumentów kosztowych i przychodowych, współpraca z biurem rachunkowym

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zakładem
  • Doświadczenie w realizacji budżetów sprzedażowych
  • Doświadczenie w analizie kosztów
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego