Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik / Elektryk Autobusowy

Klient portalu Praca.pl

Niemcy

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2222261, z dnia 2019-01-25

 Firma świadcząca usługi przewozu osób dla miast i szkół w Niemczech

(rejon – Westfalia) poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem stałej pracy

na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Umiejętność samodzielnej diagnostyki i rozwiązywania problemów z zakresu napraw elektrycznych i elektronicznych
  • Umiejętność samodzielnego montażu instalacji elektrycznych w pojazdach
  • Przeglądy techniczne, naprawy i konserwacja pojazdów
  • Montaż akcesoriów, wymiany płynów i filtrów, itp.
  • Praca z systemem komputerowym serwisu

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne - kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku elektromechanika autobusów, samochodów ciężarowych
  • Dobra znajomość programów diagnostycznych
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki autobusowej
  • Prawo jazdy – kategorii B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Motywacja do pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio z niemieckim pracodawca, na podstawie umowy o pracę, z 6-miesięcznym okresem próbnym.
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
  • Praca w pełnym wymiarze pracy
  • Płatny urlop
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Wsparcie koordynatora w języku polskim
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz po zakwalifikowaniu
  • Dla osób nie znających języka niemieckiego –organizowany jest kurs językowy
  • Pomoc przy zakładaniu konta bankowego, meldunku itd.
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Pomoc przy ewentualnej relokacji rodziny

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik