Elektronik przemysłowy

COVEBO

region Fryzja

795 dni temu

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.Elektronik przemysłowy
Miejsce pracy: region Fryzja
Opis stanowiska:

 

Elektronik przemysłowy - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę przy różnego typu elektronice przemysłowej (sterowniki PLC, regulatory częstotliwości, lutowanie diod itp.) wykrywaniu defektów, ich analizę oraz naprawę przy wykorzystaniu urządzeń pomiarowych oraz narzędzi.

Praca możliwa do podjęcia od zaraz.

Wymagania:
  • ukończone studia kierunkowe (warunek konieczny)
  • doświadczenie na stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca bezproblemową komunikację (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień
  • Opiekę polskiego koordynatora
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
„Covebo więcej niż standard
Filmik o nas, nazwaliśmy go „Covebo - więcej niż standard". Dlaczego?
Bo chcemy aby nasza praca skutkowała dla Was pracą.
A wszystko co wokół pozwalało odczuć faktycznie większe możliwości.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl