Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Elektryk i malarz przemysłowy

MPS Group sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6421 dni temu

Ogłoszenie numer: 23785, z dnia 2006-10-20

Duża stabilna firma z branży przemysłowej (rafinerie, zakłady enrgetyczne, apartaura ciśnieniowa.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Elektryk przemysłowy do naprawy spawarek. Mile widziane doświadczenie w pracy w rafinerii. Malarz przemysłowy (malowanie, lakierowanie). Praca za granicą w branży przemysłowej (rafinerie, zakłady energetyczne, apartaura ciśnieniowa).

Wymagania

Praca za granicą w branży przemysłowej (rafinerie, zakłady energetyczne, apartaura ciśnieniowa). Gotowość do dłuższego pobytu za granicą.

Oferujemy

Zakwaterowanie i podróż za granicę na koszt pracodawcy.