Elektryk

EU JOBS

Niemcy

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4264367, z dnia 2021-03-02

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Konserwacja oraz naprawa instalacji oraz urządzeń elektrycznych
  • Montaż tras kablowych, gniazdek, oświetlenia oraz bieżąca kontrola stanu technicznego instalacji

Wymagania

  • Minimum 3- letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisko elektryk / elektromonter
  • Wymagane aktualne uprawnienia SEP
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 €  brutto/godzinę
  • Dieta 5,50 € netto/ przepracowaną godzinę
  • Możliwość nadgodzin
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

EU JOBS

Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwo Personalne

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk