Zobacz więcej ofert pracy

Referendarz

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1843 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 45760

Warunki pracy

Warunki Pracy:
Pracownikom oferujemy:
• proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4025,57 brutto, ustalone
wg mnożnika 2,1,
• dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
• umowę o pracę na czas zastępstwa (przewidywany termin do lutego 2020 r.)
• trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
• pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
• możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, karty fit profit
• ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.00-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
• obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
• krajowe wyjazdy służbowe (uczestnictwo w kontrolach),
• częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz,
• praca przy komputerze,
• opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • udział w kontrolach na miejscu w Instytucjach Pośredniczących i u beneficjentów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER),
  • weryfikacja i zatwierdzanie Rocznych Planów Kontroli i sprawozdań z ich realizacji otrzymywanych od Instytucji Pośredniczących w ramach PO WER,
  • weryfikacja i zatwierdzanie procedur Instytucji Pośredniczących w ramach PO WER,
  • koordynacja kontroli/audytów zewnętrznych przeprowadzanych w Departamencie przez instytucje krajowe,
  • rozpatrywanie skarg na działalność Instytucji Pośredniczących w ramach PO WER,
  • przygotowywanie grup roboczych ds. kontroli.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość zagadnień związanych z funduszami strukturalnymi, szczególnie z Europejskim Funduszem Społecznym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • znajomość zagadnień z zakresu kontroli i audytu funduszy strukturalnych,
  • wiedza z zakresu rozliczania projektów rozliczanych w ramach EFS,
  • umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel,
  • rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, myślenie analityczne, w tym umiejętność sporządzania analiz i prognoz, komunikacja, w tym umiejętność sporządzania notatek.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe