Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fotograf

Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG

Niemcy, Markneukirchen

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2606557, z dnia 2019-08-19

Poszukujemy fotografów pełnych pasji, potrafiących uchwycić piękno instrumentów, którzy wiedzą że za każdym zdjęciem jest inna historia.
Jeśli cechuje Cię kreatywność, odpowiednie zdolności techniczne i pasja, zapraszamy do współpracy.

Fotograf

Miejsce pracy: Niemcy / Markneukirchen

Nr Ref.: Photographer

Opis stanowiska

  • zdjęcia instrumentów muzycznych oraz artystów
  • praca w studiu przy fotografii produktowej, oraz na eventach związanych z branżą muzyczną, fotografia artystów, koncertów
  • odpowiednie uchwycenie produktów pod kątem social media, katalogów, publikacji prasowych
  • praca w siedzibie firmy, Markneukirchen (Niemcy)

Wymagania

  • umiejętność pracy w studiu
  • umiejętność pracy ze światłem błyskowym
  • umiejętność obróbki i retuszu fotografii, znajomość programów obróbki zdjęć Photoshop, etc.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły
  • kreatywność i pomysłowość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (język angielski umożliwiający codzienną komunikację z resztą zespołu)
  • pasja do instrumentów, znajomość instrumentów oraz akcesoriów gitarowych lub gotowość do podjęcia szkolenia w tym zakresie (wiedza z zakresu instrumentów muzycznych będzie mocnym atutem)
  • dokładność i punktualność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę

Przyjmujemy CV wyłącznie w języku
angielskim lub niemieckim

za pomocą przycisku aplikowania

 lub e-mail:

jobs@warwick.de

Poznaj

Poznaj stanowisko: Fotograf

Zawód fotografa polega na utrwalaniu osób, rzeczy, przyrody, martwej natury itp. za pomocą aparatu cyfrowego lub analogowego. Do głównych obowiązków fotografa należy: organizacja stanowiska pracy, planowanie działalności gospodarczej, dobieranie rekwizytów do ujęć fotograficznych oraz materiałów fotograficznych, wykonywanie różnego typu fotografii (portretowych, reklamowych i in.), ...
Fotograf Praca Fotograf

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)