Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Frezer, Tokarz Tokarek CNC, Spawacz, Monter konstrukcji metalowych

Building Business Bridges Spółka zo.o
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6470 dni temu

Ogłoszenie numer: 22929, z dnia 2006-09-28

Zajmujemy sie pośrednictwem pracy u pracodawców zagranicznych na terenie Wielkiej Brytanii oraz Szkocji, dzialamy na rynku od 3 lat, posiadamy 2 siedziby w W. Brytanii oraz 1w Polsce

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

-Obsługa poszczególnych urządzzeń, - Wykonywanie dużych elelmentów metalowych, narzędzi na potrzeby przemysłu ciężkiego i lekkiego, - Umiejętność czytania rysunków technicznych, - Umiejetność ustawiania maszyn według norm tolerancji dla poszczególnych materiałów, -umiejętność użycia sprzętu do wyk. pomiarów, znajomość jednostek miar, - praca wg. standardów ISO 9001,

Wymagania

Odpowiednie doświaczenie oraz kwalifikacje, umiejętność czytania rys. technicznych, praca według norm ISO 9001, niekaralność, znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym-mile widziana

Oferujemy

Zatrudnienie w firmie zajmujacej sie produkcją elementów metalowych oraz narzędzi,szkolenia, kontrakt na min. 6 miesięcy, zakwaterowanie, świadczenia socjalne