Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Glazurnik Belgia
Glazurnik / Instalator wod-kan-gaz

TARKON Sp. z o.o.
Belgia
praca stacjonarna
1971 dni temu

Ogłoszenie numer: 2208111, z dnia 2018-12-18

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem i dostawcą konstrukcji stalowych zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Tarnobrzegu. Realizujemy inwestycje dla naszych Klientów zarówno z Polski, jak i UE. Szczególny nacisk kładziemy na posiadanie wyspecjalizowanej kadry pracowniczej oraz nowoczesne zaplecze produkcyjne, umożliwiające wykonywanie zaawansowanych projektów zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

  • montowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  • montaż rur, montaż grzejników, urządzeń
  • inne ogólne prace instalacyjne związane z hydrauliką
  • kafelkowanie podłóg i ścian wewnątrz domów, prace przygotowawcze
  • fugowanie powierzchni
  • biały montaż
  • drobne prace elektryczne

Wymagania

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do Belgii
  • zdolność montażu rur w zabudowie i zewnętrznych (stal, miedź, PCV, polietylen) i podłączenia do instalacji sanitarnych.
  • doświadczenie w zawodzie hydraulika/ glazurnika przy wykonywaniu instalacji sanitarnych w pracach budowlano- montażowych i wykończeniowych
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubrania robocze
  • pracodawca zapewnia organizację wyjazdu